GLOBALNY BIZNES

Nasza globalna pozycja pozwala nam wykorzystywać lokalizacje do produkcji surowców, infrastruktury przemysłowej i technologii produkcji w celu dostarczania produktów wysokiej jakości.

Rotam CropSciences posiada siedzibę w Hongkongu, a główną bazę produkcyjną w Chinach i na Tajwanie. Biznes jest podzielony na dziewięć regionów: Chińska Republika Ludowa, Tajwan, Indie, rynek wschodzący, EMEE (Europa i Afryka), NAFTA (USA, Kanada, Meksyk), LAN (Ameryka Łacińska Północ), Brazylia i Argentyna.

GLP COMPLIANCE

Rotam wytwarza środki ochrony roślin w pełnym procesie produkcyjnym, od początku do końca z wykorzystaniem własnych substancji aktywnych. Proces produkcji odbywa się w sterylnych warunkach, w środowisku zamkniętym, zgodnie ze standardami ISO w procesach, które były doskonalone latami. Wszystkie nasze fabryki ściśle przestrzegają zasad GLP ( Dobrej Praktyki Laboratoryjnej) dla zachowania pełnej integralności, jakości i konsystencji chemicznej. Standardy i poraktyki GLP podlegają monitoringowi niemieckich służb ceryfikujących GLP. Ta akredytacja jest akceptowana przez wszystkie instytucje światowe i czyni Rotam CropScience jedynym certyfikowanym według niemieckich standardów laboratorium GLP w Chinach.

Chcesz wiedzieć więcej o laboratorium GLP Rotam?

Więcej informacji na temat Rotam

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach Rotam, korzyściach, stosowaniu, albo jak poprawić efektywność uprawy? Odwiedź naszą zakładkę Kontakt i wypełnij formularz kontaktowy.

KONTAKT