ROTAM POLSKA

Rotam specjalizuje się w rozwoju, produkcji, rejestracji i marketingu środków ochrony roślin, które są wolne od ochrony patentowej, wprowadzając innowacje do istniejących substancji, tym samym oferując niezależnośc rynkową, dyferencjację i wachlarz efektywnych ekonomicznie produktów. Kluczem do błyskawicznego rozwoju Rotam jest poziom inwestycji dedykowanych badaniom i rozwojowi produktów na poziomie niejednokrotnie porównywalnym z wiodącymi światowymi producentami. Jesteśmy dumni ze skuteczności naszych produktów, własnej niezależności oraz szerokiego wsparcia posprzedażowego. Wszystko to wspierane jest dodatkowo przez program badań i doświadczeń polowych, co ma odwzorowanie w jakości i skuteczności naszych formulacji.

ROT_Web_ContactMap_Poland

Rotam EU

Rotam Agrochemical Europe został założony w 2008 roku. Siedziba firmy znajduje się w Lyon, we Francji. Działalność rozpoczynaliśmy w 3 osoby, a dzisiaj zatrudniamy prawie 40 pracowników w naszym europejskim zespole. Biuro w Lyon zajmuje się następującymi zagadnieniami: rejestracje, rozwój, wsparcie Klienta, sprzedaż, marketing oraz funkcje administracyjne.

Naszym celem jest rozbudowa biznesu w całej Europie.

Rotam Globalnie

Jesteśmy organizacją opartą na technologii i wspieraną przez zespół 240 pracowników naukowych, z których 85% posiada tytuł naukowy; Nasze środki ochrony roślin dostępne są na całym świecie, a bezpośrednio i lokalnie współpracujemy z Klientami w ponad 70 krajach; W krajach tych oferujemy szeroką gamę środków ochrony roślin, nawozów oraz nasion; Zapewniamy globalną alternatywę rozwiązań uprawowych bez kompromisu w kwestii jakości czy technologii;

Nieustannie inwestujemy w światowej klasy badania i rozwój, w produkcję, rejestracje i budowę relacji z Klientem.

Wykorzystujemy swoje globalne zasoby, aby oferować producentom rolnym rozwiązania i najwyższej jakości środki ochrony roślin, których potrzebują u siebie na polu. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i zaawansowaną technologię w każdym aspekcie działania naszej firmy:

PRODUKCJA

icon-3-1

JAKOŚC PRODUKTU

pro-icon3

OPAKOWANIA

icon-5

REJESTRACJE

icon-2-1

BADANIA I ROZWÓJ

icon-6

OCHRONA ŚRODOWISKA

Wierzymy, że nasze sukcesy w tych obszarach przyczyniają się do sukcesu rolników, a ostatecznie naszego świata poprzez zdolność do zrównoważonego żywienia rosnącej populacji.

Kliknij poniżej, aby obejrzeć nasz film korporacyjny i dowiedzieć się więcej o Rotam.